WEB TASARIM

WEB TASARIM

Antalya Web Tasarım ekibimizin amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi veya kurum olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir kurum olmanızı sağlamaktır.

Bu amaçla Antalya web tasarım firması olarak sizlere özenli tasarıma sahip, kullanımı kolay, en yeni teknolojilerle amacına uygun hazırlanmış, seo uyumlu, sağlam kodlama altyapısına sahip, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri hazırlamakta ve desteğini vermekteyiz.

Web Tasarım işerimizde Artılarımız ;

– Dinamik-içerik Yönetim Sistemi ile güçlendirilmiş bir internet sitesi

– Tüm internet tarayıcıları ile uyumluluk-CrossBrowser sağlayan bir internet sitesi

– Güncel web ve internet tekonolojileri (HTML5/CSS3)ile oluşturulmuş bir internet sitesi

– Güçlü ve sağlam SEO altyapısına sahip bir internet sitesi

– Özgün arayüz tasarımı ve Kullanıcı dostu bir internet sitesi

– Mobil uyumlu (Responsive) bir internet sitesi

– Güçlü ve hızlı bir sunucu (hosting)’e sahip bir internet sitesi

Antalya Web Tasarım Ajansımızda, web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde özel olarak hazırlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları amaçlanır.Bizler Antalya Web Tasarım olarak, ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizim için de başarı anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü Antalya Web Tasarımailesi, bir takım olarak başarıyı ve memnun müşterilere sahip olmayı çok önemsiyoruz.

Antalya Web Tasarım ekibi, deneyimimizle web sitenizin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak ve değerli referanslarımız arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz. Tanışmak ve web sitenizin geleceğini tasarlamak için sizleri de ofisimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Web Tasarım ve Yazılım Teknolojileri materyallerimiz ;

PHP 5.x ve PHP 7.x (OOP, MVC)

MySql, MSSQL v.b. veri tabanı programları

JavaScript, JQuery, Angular JS

CSS3, HTML5, Bootstrap

 

 

Günümüzde web sitesi tasarlamak, gelişen teknolojiler sayesinde oldukça basit hale geldi. Ancak doğru dizayn edilmiş bir web sitesi oluşturmak ciddi bir bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Doğru dizayn edilmiş diyoruz çünkü bir web sitesini değerli kılan görsel olarak güzel olmasında ziyade, sizi ve ürün ya da hizmetlerinizi doğru anlatmasıdır. Siteniz görsel olarak ne kadar güzel olursa olsun, bir ürün ya da hizmet arayan potansiyel müşterileriniz sitenize geldiğinde aradığı bilgilere kolay ulaşamıyorsa, siteniz çok fazla ilgisini çekmeyecektir. Dolayısıyla müşterilerinizin neleri merak ettiklerini iyi analiz etmeli, ürün ve hizmetlerinizi anlatırken bu detayları göz önünde bulundurarak onlara aradıkları bilgileri doğru aktarmalısınız. İleride daha detaylı olarak anlatacağımız Seo ya uygun bir web sitenizin olması size büyük reklam bütçeleri ayırmak zorunda kalmadan pazarlama yapma imkanı sunacaktır.

Antalya Web Ajans olarak bugüne kadar yüzlerce web sitesini internet ortamına kazandırmış ekibimizle size bu konuda hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Web Site Analizi

Doğru dizayn edilmiş bir web sitesi hazırlayabilmek için en önemli aşama analiz aşamasıdır. Ürün veya hizmetleriniz kimlere hitap ediyor? İşte cevaplanması en hayati olan soru bu. Hitap ettiğiniz potansiyel müşteri grubunu bularak onların meraklarını araştırmalı, satın alma yapmaları için neler gerekiyor sorusuna doğru yanıtlar bulmalı ve ürünlerinizi bu sorulara yanıt verecek şekilde anlatmalısınız.

Bir örnek vermek gerekirse;

Endüstriyel mutfak tezgâhları satışı yapan bir firmanız varsa, müşterileriniz hammaddenizin üretim süreçlerinden ziyade, yapıldığı malzemenin ömrü, ürünün nakliye ve montaj süreçleri, garanti süresi gibi konuları merak edeceklerdir. Dolayısıyla sizde bu sorulara yanıt bulacağı bir site tasarladığınızda daha çok ilgi çekecek ve bu ilgi satışa dönüşecektir.

Antalya Web Dizayn ekibimiz bir site hazırlamaya başlamadan önce ürün ve hizmetlerinizi, sektörünüzü ve potansiyel müşterilerinizi detaylı olarak analiz eder.

Web Tasarım ve Dizayn

Antalya Web Dizayn ekibimiz bu analiz sonucunda edindikleri bilgileri, tasarım yetenekleri ile birleştirerek ortaya mükemmel sonuçlar çıkarırlar. Görsel öğeleri, en ince detayına kadar muhteşem özelliklerde tasarlayarak kolay gezilebilir ve olabildiğince çok bilgi içeren taslaklar hazırlarlar. Taslak hazırlarken birçok farklı alternatifi bir araya getirerek sizin beğeninize sunarlar. Bu taslakların tamamı özgün olup, ilk defa sizin web sitenizde kullanılacak olan içeriklerden oluşur. Bu noktadan sonra sizin seçeceğiniz ve tamamen size özgün taslak üzerinde çalışmalarını tamamlayıp sitenizi yayına alırlar. Bu noktadan sonra site tekrar beğeninize sunularak isteyeceğiniz değişiklikler tamamlanır.

Antalya Web Site Raporlama

Bu noktada birçok web sitesi sahibinin yapmış olduğu bir hataya değineceğimiz gerekecek. Asla unutulmamalıdır ki Web Siteleri yaşayan varlıklardır. Dolayısıyla bakımları düzenli olarak yapılmalı, amacına uygunluğu gözden geçirilmeli ve düzenli olarak güncellenmelidir. İşte tam bu noktada Web Site Raporlama devreye girmektedir. Web Dizayn Ekibimizin işi sanılanın aksine siteyi yayına almakla bitmemektedir. Ekibimiz yayına aldıkları web sitesini düzenli olarak raporlarlar. Bu raporlar, sayfaların tek tek ziyaretçi adetleri, sektördeki potansiyel müşteri sayısı, bu potansiyel müşterilerin ne kadarına hitap edilebildiği, sitenizde hangi anahtar kelimelerin kullanıldığı, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hangi kanallar üzerinden sayfanıza geldiği konularında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Antalya Web Site Güncelleme

Antalya Web Dizayn Ekibimizin size sunmuş olduğu bu raporlar sayesinde yeni reklam kampanyaları oluşturabilir, yeni pazarlama faaliyetlerinde bulunabilir ve sitenize daha çok potansiyel müşteri çekebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Web Site Güncelleme hizmetimiz devreye girmektedir. Ürün veya hizmetlerinizde yaşanabilecek olası güncellemelerin yanı sıra, yukarıda bahsettiğimiz konularda da istediğiniz güncellemeler ekibimiz tarafından size sunulacaktır.