GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kayıtlı İzle 7/24 ve Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle ev ya da iş yerinizi canlı olarak kolayca izlerken, aynı zamanda kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anları daha sonra izleme fırsatı bulabilirsiniz.

KAYITLI İZLE 7/24

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlarınızda kalsın!

CANLI İZLE 7/24

Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerini canlı olarak anında izleyebilme imkanı bulurken, uzaktan erişimin size sağladığı konforla yaşam alanlarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Sevdiklerinizin güvenliği, çalışanlarınızın kontrolü artık Canlı İzle 7/24 ile çok kolay!

Kale Alarm’ın özel yazılımı sayesinde akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca izlenebilen kamera sistemleri.

 • Yüksek Çönürlüklü Day/Night IR Kamera
 • Sinyal Sistemi: PAL/NTSC
 • 720(H)*480(V) efektif pixel ile 600 TVL çözünürlükte D1 kalitesinde görüntü. Min. Işık
  Hassasiyeti: 0.1 Lux@(F1.2, AGC ON) 0.2 Lux@(F1.8 AGC ON) 0 Lux IR özelliği ile
  ortamda hiç ışık olmadan da görüntü alabilme özelliği.
 • Lens: 3.6mm @F1.8
 • Etkin Görüş Mesafesi: 10m gece(SB)/gündüz (Renkli) kaliteli görüntü
 • İhtiyacınıza göre arttırılabilen kamera sayısı Kamera kayıtları ortalama 6 fps’de 25 gün kayıt almaktadır.
 • H.264 sıkıştırma formatı ile yüksek hızda görüntü işleme kabiliyeti olan DVR cihaz.
 • Yüksek koruma sınıfında su ve toz gibi dış etkenlere karşı güvenli harici kameralar.